KARA~DENiZ~FM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» HAYATTA EN ZOR SEY NEDI? CEVEP BEKLIYOM:))
ŞİZOFREN DİYALOGLAR Icon_minitime1Ptsi Ara. 22, 2008 6:55 am tarafından SeZeN

» TEbrikler canlar
ŞİZOFREN DİYALOGLAR Icon_minitime1C.tesi Ara. 06, 2008 6:04 am tarafından Admin

» Kadinlar ne ister
ŞİZOFREN DİYALOGLAR Icon_minitime1Ptsi Kas. 10, 2008 9:06 am tarafından elisa

» [color=cyan]Kadınların Erkeklerden 100 farkı:)))[/color]
ŞİZOFREN DİYALOGLAR Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 2:01 am tarafından elisa

» Erkekler ne ister?
ŞİZOFREN DİYALOGLAR Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:56 am tarafından elisa

» SENDEMI UNUTTUN BENI BEY ??????
ŞİZOFREN DİYALOGLAR Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:18 am tarafından elisa

» Hiç Ailenden Ayrı Kalmamışken Uzaklara Gitmişsin ve o Evin Asi Kızı ,Sinmiş Kocaman Bir Evin Küçücük Odasına ...
ŞİZOFREN DİYALOGLAR Icon_minitime1Perş. Ekim 30, 2008 8:55 am tarafından *mine

» BALIK BURCU
ŞİZOFREN DİYALOGLAR Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:38 am tarafından Misafir

» Genç kızlık dönemime ait hiç birşey hatırlamıyorum.Çocukluk ve evlenmem...O Aradaki dönem kayboldu...
ŞİZOFREN DİYALOGLAR Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:11 am tarafından Misafir

KÖSE YAZARLARIMIZ
KÖSE YAZARLARIMIZ

ŞİZOFREN DİYALOGLAR

4 posters

ŞİZOFREN DİYALOGLAR Empty ŞİZOFREN DİYALOGLAR

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ağus. 21, 2008 2:27 am

Öyle bir gözden geçirdim hayatı, kendimi, düşünceleri. Bi yandan staind-so far away çalıyor. Uyanmak istemiyomuş tatlı rüyasından ve kaybetmek korkutucu geliyomuş bütün o güzellikleri. Ne uykusu ki bu? Kaybetmekten korktuğu o güzellik ne ki? Çok abartmaya gerek yok, basit bi mutluluk işte. Milyonlarca hayranı, harika bir ailesi ve maddi doyuma ulaşmış olması, basit mutluluğun nedenleridir belki. Belki gerçekten sevdiği bir t-shirt buldu, belki de binlerce kişiden oluşan konser kalabalığı onun şarkısını hepbir ağızdan bağırdı. Mutluydu işte! O anda da aklına bu mutlu anını bestelemek geldi ve “so far away” çıktı ortaya. O kutsal mutluluğunun mahremiyetini hiçe sayarak, “beni milyonlar alkışlar mı acaba” egosuna yenik düşerek, biraz mutlu olunca daha fazla mutlu olmayı isteyen tebessüm garibanları gibi aç davranarak yapmıştır belki bu şarkıyı. Belki de bu adam “iyi” birisidir gerçekten. Her müzisyen gibi içgüdüsel olarak yapmıştır şarkısını ve anlatmak istemiştir mutlu olmanın kendince sırlarını ki başkaları da yakalayabilsin bu sırrı. Niye bu kadar iyi olsun ki? Bence bu adam tam bir egoist. Bu kadar duygusal bir şarkının yazarı için bunu diyebilmek de cesaretimi gösteriyor olsa gerek belki de bu yazıyı okuyanlara cesaretli görünmek için elinden ne gelirse yapacak olan bir özenti olduğumu gösteriyordur kim bilir…

En son bizkity tarafından Ptsi Ağus. 25, 2008 4:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi

Misafir
Misafir

ŞİZOFREN DİYALOGLAR Empty Geri: ŞİZOFREN DİYALOGLAR

Mesaj tarafından SeZeN Perş. Ağus. 21, 2008 8:43 am

Kadircim doktorumu aradım senin için acil bir randevu aldım canımcım.
>Bir bakıversin sana
Razz
SeZeN
SeZeN
ADMiN
ADMiN

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

http://www.aysesaziye.tr.gg

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ağus. 21, 2008 9:47 am

ölü insanlar görüyorum. hepsi üzerime doğru geliyolar. babam beni hortumla dövdü Smile
bak şeker alay ediyon ammmaaaa harbi normal deilim ben silent

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Admin Ptsi Ağus. 25, 2008 1:00 am

Rolling Eyes hmm ewt...bende katiliorum diye yuvarlak bi yorumda bulunup,basarilarinin devamini dilerim Laughing (bu bana 2 numara büyük geldi Laughing )ama canim Kadircim önemli olan senin kendini iyi hissetmen,biz burdayiz ve her zaman yanindayiz lol!
Admin
Admin
AYSE
AYSE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

https://karadenizfm.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 25, 2008 1:20 am

estaaaaafurullah ablacım öyle büyük bişey yazmadık, saçmaladık alt tarafı Smile rahatsız insanların sesi olucam ben bu sitede!! SmileSmile

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından GIZEM Ptsi Ağus. 25, 2008 3:26 am

HMM KADİR DAHA TANİŞMADİK AMA BU YAZİNDAN ANLADİGİM KADARİYLA BİZ İYİ ANLAŞİCAZZ.BAZEN ÖYLE ANLAR VARDİRKİ HİÇ BİR ŞEYİN ANLAMİ DEYERİ KALMAZ.BU ADAMDA BÖYLE BİR ANDA YAZMİŞ OLSA GEREK. What a Face Smile
GIZEM
GIZEM
STAR DJ
STAR DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 25, 2008 4:40 am

bence yanlış tahmin, duygusal yönden bu kadar ağır olan bi şarkı (şarının kendisini bi türlü atamadım foruma Smile ) herşeyin anlamlı geldiği bir anda yazılabilir sadece. staind!!!! bayılıyorum bu gruba Mad !!! en kısa zamanda tanışmak ve iyi anlaşmak dileklerimi iletirken yazım hakkındaki iyi düşüncelerine çok teşekkür etmeyi bir borç bilirim sayın gizem! bu köşe yazarlığı işi iyice resmi biri yaptı beni Razz

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından diplomali_amele C.tesi Ağus. 30, 2008 3:22 am

bizkity demiş ki:ölü insanlar görüyorum. hepsi üzerime doğru geliyolar.
bak şeker alay ediyon ammmaaaa harbi normal deilim ben silent

işte psıkopatlık bole baslıyo mus sen psıkopat olmadın dımı daha genellıkle senın sendromlarını askerden gelen lerde oluyomus dıye duydum

benım psıkolog un tlf ıstersen vereyım sana da ıse yarıyo Razz Laughing Smile
diplomali_amele
diplomali_amele
ÜYE
ÜYE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

http://www.zekirdek.com

Mesaj tarafından Misafir Çarş. Eyl. 03, 2008 4:09 am

psi psikopatım! vallah yaparım! Evil or Very Mad psikopat, sorunlu, cani kişilikli biriyim! yok yok şaka. iyi bi cocuğum ben:P

Misafir
Misafir

ŞİZOFREN DİYALOGLAR Empty HOŞÇAKALIN

Mesaj tarafından Misafir C.tesi Eyl. 13, 2008 5:54 pm

Bu forumdaki güsel arkadaşlıklarıma, faydalı ve hoş diyaloglarıma, sanem'e, gisem'e, mine'ye, kerem'e, iboabi'ye ve diğer bütün üyelere elveda! Elimde olmayan nedenlerden dolayı, sezen.top-forum ve aysesaziye.tr.gg'den çıkıyorum. Mutlu bir hayat sürmeniz dileğiyle, hoşçakalın... BIZKITY

Misafir
Misafir