KARA~DENiZ~FM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» HAYATTA EN ZOR SEY NEDI? CEVEP BEKLIYOM:))
Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Icon_minitime1Ptsi Ara. 22, 2008 6:55 am tarafından SeZeN

» TEbrikler canlar
Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Icon_minitime1C.tesi Ara. 06, 2008 6:04 am tarafından Admin

» Kadinlar ne ister
Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Icon_minitime1Ptsi Kas. 10, 2008 9:06 am tarafından elisa

» [color=cyan]Kadınların Erkeklerden 100 farkı:)))[/color]
Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 2:01 am tarafından elisa

» Erkekler ne ister?
Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:56 am tarafından elisa

» SENDEMI UNUTTUN BENI BEY ??????
Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:18 am tarafından elisa

» Hiç Ailenden Ayrı Kalmamışken Uzaklara Gitmişsin ve o Evin Asi Kızı ,Sinmiş Kocaman Bir Evin Küçücük Odasına ...
Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Icon_minitime1Perş. Ekim 30, 2008 8:55 am tarafından *mine

» BALIK BURCU
Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:38 am tarafından Misafir

» Genç kızlık dönemime ait hiç birşey hatırlamıyorum.Çocukluk ve evlenmem...O Aradaki dönem kayboldu...
Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:11 am tarafından Misafir

KÖSE YAZARLARIMIZ
KÖSE YAZARLARIMIZ

Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam

+3
SeZeN
SuRviVe
Admin
7 posters

Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Empty Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam

Mesaj tarafından Admin Cuma Ağus. 08, 2008 2:32 am

Aramızdaki dialogun kedi köpekten farksız olduğu ama asla birbririmize
kin tutmadığımız sıcak bir ilişki kuzenimle aramdaki..Kerem oldum olası sıcakkanlı,
kadınlarla arası iyi ama ilişki yönünden bahtsız bir çocuktur

Sezen
Bir erkek bir kadından farklı olarak ne şekilde aşk acısı çeker?
Kerem
Bence genel acıdan bakılırsa erkek aşk acısı cekmez yasıyacagı uzuntu sadece 1 hafta 10 gun arası bır zamandır sonra gelsın yenı aşklar..Yeni kızlar..
Sezen
Gerçekten böyle mi düşünüyorsunuz?
Kerem
]Her erkek boyledır demıyorum genel olarak bakılırsa bu boyle.Tabıkı vardır aşk acısı ceken 10` da 2 gibi bir oran ama çoğunluk her zaman azınlığı ezdiği için genel olarak erkekler acı cekmez diye nitelendirilir..Benim açımdan böylemidir emin değilim..
Sezen
Hiç reddedildiniz mi?
Kerem
Aşk konusunda mı ?
Sezen
Evet
Kerem
Hmm.sanirim hayir.Zaten hayatımda aşk adına fazla bir karisiklik olmadı.
Her şey şeffaf..
Sezen
Çok güzel ama kafası çalışmayan bir kadınla beraber olabilir misiniz?
Kerem
Egitim şart ya =) sadece guzellık bence yeterlı degıl.Sadece sevişmek İçin bile olmaz yok.
Sezen
Hayatınıza giren kadınlardan neler öğrendiniz?
Kerem
Terkedilmeyi =)
Sezen
Sizi korkutan bir kadın tipi var mı?
Kerem
Evet =)) Meraklı kadından cok korkarım =)
Sezen
Oldum olası kadınlarla aranız iyi miydi?
Kerem
Birliktelik acisindan iyilik oranını %40 olarak degerlendirebilirisiz ama arkadaslık acısından % 60 70 lere varabılıyorum sanırım cunki etrafimda erkekten cok bayan arkadasım var.Ama yinede kadınların dilinden anladığımı söyleyemiyorum.
Sezen
Kadınların karmaşık olduğunu düşünüyor musunuz?
Kerem
Evet oldum olası Kadınları anlamıs değilim.nasıl bir varlik,nasil bir yaratık!.. Adem babamızı cennetten edende bir kadın degilmi bence yeterli bir cevap.
Sezen
Hangi konularda anlaşılmaz buluyorsunuz?
Kerem
Her konuda sadece işlerine geldigi kadarını alıyorlar anlamak istiyorlar.Ne olursa olsun sadece kendi düşüncesini beyninde gercek kabul ediyorlar ve bunada kendilerini inandırarak hareket ediyorlar
Sezen
Bu tespitiniz çok acımasızca değil mi?
Kerem
Acımasızlık değil bence bu benim kendi düşüncem buna herkes katılmak zorunda değil ben böyle düşünürüm sokaktaki mehmet farklı düşünür Ahmet başka..
Sezen
Kadınları etkileme konusunda taktikleriniz nelerdir?
Kerem
Özellikle bir caba sarfetmem yani belli başlı bir taktik yok.doğallık her zaman işe yarar en azından bende işe yarıyor hem bir kere benim gamzem yeter =)
Sezen
İlişkilerde strateji olmalı mıdır?
Kerem
Ne o savaşa mı hazırlanıyoruz strateji filan?
Sezen
Bir nevi...
Kadın ve erkek arasında bir güç savaşı yok mudur?
Buda çeşitli stratejiler geliştirmeyi gerektirmez mi?
Kerem
Teker teker =)
Ya simdi bu resmen belli bir süre sonra iç savaşa hatta taht kavgasına dönüşür Osmanlı Devletinide bu taht kavgaları yıkmadımı sonucta ? Böyle bir ilişkide belli bir süre sonra muhakkak yıkılmaya mahkumdur.Ne olursa olsun kadın erkek ayırmadan birinden biri muhakkak bir adim geride olmalı
Sezen
Seksi aşk olarak adlandırıyor musunuz?
Kerem
Hayır tabiki .Aynı kefeye nasıl koyulabilirki
Sezen
İlişkilerinizde seks tanımlamanız nasıl?
Kerem
Evlenmeden olmaz =))))
Sezen
Tabularınız nelerdir?
Kerem
Tabu oda ne =)
Sezen
Sevgiliniz en çok hangisi olmalıdr?Anlayışlı,güzel,dişi,akıllı veya..?
Kerem
Anlayışlı =)) bu zamana kadar hiç denk gelmedim sadece o kaldı benim istediğim sanırım gercekten anlayış
Sezen
İlişkilerinizde gururun ne kadar yeri var?
Kerem
Öncelerde vardı ama artık gururun gercekten bir hiç oldugunu düşünüyorum aşka gurur karışınca işler hiç alışa gelmedik bir hal alıyor onun için gururu ikinci plana ittim.Artık sadece
Doya doya aşk yaşamak istiyorum..
Admin
Admin
AYSE
AYSE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

https://karadenizfm.yetkin-forum.com

Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Empty Geri: Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam

Mesaj tarafından SuRviVe Cuma Ağus. 08, 2008 2:42 am

[b]işte bu beniimmmmmmm
SuRviVe
SuRviVe
SiTE GÜVENLiK
SiTE GÜVENLiK

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

http://www.aysesaziye.tr.gg

Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam Empty Geri: Sadece sevişmek için dahi olsa kafası çalışmayan bir kadınla olamam

Mesaj tarafından SeZeN Cuma Ağus. 08, 2008 2:44 am

süpersin kusen.gurur duyuyorum seninle Razz
SeZeN
SeZeN
ADMiN
ADMiN

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

http://www.aysesaziye.tr.gg

Mesaj tarafından EsAt C.tesi Ağus. 09, 2008 4:53 am

Evlenmeden olmaz diyen kerem mi? Cözemedim Smile
EsAt
EsAt
SÜPER MODERATÖR
SÜPER MODERATÖR

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından *mine C.tesi Ağus. 09, 2008 6:07 pm

Kerem takdir ediyorum .... başarılı bir çalışma cheers
*mine
*mine
RADYO DJ
RADYO DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından ...SANEM... Paz Ağus. 10, 2008 2:44 pm

Benim aslan yiğenim farkını koymuşsun ortaya.
Bizim kızda fena değil hani
Razz
...SANEM...
...SANEM...
STAR DJ
STAR DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından Admin Salı Ağus. 12, 2008 9:49 am

benim canim vede hem yakisikli hemde karizmatik yigenim...(gerci bunlar özellik degil cünki genlerimizde war Laughing )hayata senin bakis acindan bakabilmeyi cooook isterdim bebegim,ama maalesef ben bazen kendi kendime bile bakacak zamani bulamiorum Laughing ya$a Keremcim arzu ettigin gibi ya$a.... dünyaya her dakkada bi gidilip tekrar gelinmio....yakisir benim aslan yigenime Wink
Admin
Admin
AYSE
AYSE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

https://karadenizfm.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından GIZEM Paz Ağus. 24, 2008 2:44 pm

BU SÖZLERİN ÜZERİNE NE DENİRKİ SORULAR HARİKA CEVAPLARDA Bİ OKADAR HARİKA.EVET KEREMİM HAYAT DOYA DOYA YAŞANİRSA GÜZELDİR GENÇSİNİZ YAŞAYİN DOYA DOYA. flower
GIZEM
GIZEM
STAR DJ
STAR DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

- Similar topics