KARA~DENiZ~FM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» HAYATTA EN ZOR SEY NEDI? CEVEP BEKLIYOM:))
Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim… Icon_minitime1Ptsi Ara. 22, 2008 6:55 am tarafından SeZeN

» TEbrikler canlar
Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim… Icon_minitime1C.tesi Ara. 06, 2008 6:04 am tarafından Admin

» Kadinlar ne ister
Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim… Icon_minitime1Ptsi Kas. 10, 2008 9:06 am tarafından elisa

» [color=cyan]Kadınların Erkeklerden 100 farkı:)))[/color]
Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim… Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 2:01 am tarafından elisa

» Erkekler ne ister?
Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim… Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:56 am tarafından elisa

» SENDEMI UNUTTUN BENI BEY ??????
Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim… Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:18 am tarafından elisa

» Hiç Ailenden Ayrı Kalmamışken Uzaklara Gitmişsin ve o Evin Asi Kızı ,Sinmiş Kocaman Bir Evin Küçücük Odasına ...
Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim… Icon_minitime1Perş. Ekim 30, 2008 8:55 am tarafından *mine

» BALIK BURCU
Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim… Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:38 am tarafından Misafir

» Genç kızlık dönemime ait hiç birşey hatırlamıyorum.Çocukluk ve evlenmem...O Aradaki dönem kayboldu...
Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim… Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:11 am tarafından Misafir

KÖSE YAZARLARIMIZ
KÖSE YAZARLARIMIZ

Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim…

2 posters

Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim… Empty Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim…

Mesaj tarafından *mine Cuma Eyl. 12, 2008 1:54 pm

Kocaman bir acı var ki yüreğimde;

Büyümekler başlıyordu yaşam ..bağlar kopuyordu bir, bir durduramıyordum hiçbir şeyi herkes kendi hayatında, telaşında, bense eski masallar da

Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim…

Masal gibiydi hayat denizler mavi, ormanlar yeşil, insanlar insan, sevgiler sevgi yani her şey olması gerektiği gibi…Masalların içinde düşler büyütürdüm özenle kirletilmemiş…o zamanlar ne yüreğim acıydı, ne acım yüreğimdi…Sadece hayal edebilen inadına inanıp seven bir yürek vardı işte öylesine..

Sonra masal anlatıcısı vardı masalın dışında ama masalı anlatan…Kimsenin bilmediklerini bilirdi masal anlatıcısı..O zamanlar masalarım da, düşlerim mavi idi , yüreğim yeşil…renkler vardı masalımda her renkte yeni hayaller kocaman, kocaman umutlar …kızardım yakardım hayallerimi renkleri değiştirirdim olmadı şehri yıkardım yeniden yapardım hayal benimdi masal da, Acılar geçerdi acıtırdı acısını da alır giderdi…Sonra masal anlatıcı bir masal kuşu yollardı gelirdi pencereme anlatırdı eski uzun mutlu masalları, kapardım gözlerimi kendi masalımdan giderdim o masala….Sonra radyonun içinde ki küçük adamlar cinlerim olurdu her şeyi yaparlardı benim kaç kere bana söylemiştiler şarkılarını ..kaç kere benim anlatmışlardı hep arkası yarın olan pyesleri…sıkılırdım bırakırdım küçük adamları yani cinlerimi alır masal kuşunu sahile giderdim otururduk sahile, başlardık hayale sonra güneş batar gibi olurdu denizin üstünden kaybolurdu bırakıyor dünyayı masalı gidiyor der koşardım peşinden ufuk çizgisine…denizin üstünde koşardım ayaklarım ıslanmadan….masal kuşu önde ben arkada…..

Büyüdüm
Efet büyüdüm

Şimdi masalım yok, masal anlatıcımda…küçük adamlarım cinlerimde..
Masal kuşu gelip pencereye sonu mutlu biten masallar anlatmıyor bana artık…sahile inip denizin üstünden ayaklarımı ıslatmadan koşamıyorum ufka doğru…çünkü büyüdüm..
Hayatımın bir yerinde bir masal, mavi düşler, yeşil bi yürek, ıslanmayan ayaklar bıraktım …

Simdi büyüdüm benimle büyüdü her şey …..

Yüreğim acım, acım yüreğim oldu ..geride kaldı her şey

Artık düşerim siyah , acımsa gri oldu…..
*mine
*mine
RADYO DJ
RADYO DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim… Empty Geri: Bazen yüreğim acı oluyor, bazen acım yüreğim…

Mesaj tarafından SeZeN Ptsi Ekim 13, 2008 4:11 am

Ne diyeyim ki ben sana!Ben bile duygulandım yani o derece Razz
Anlatımın şahane.
SeZeN
SeZeN
ADMiN
ADMiN

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

http://www.aysesaziye.tr.gg