KARA~DENiZ~FM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» HAYATTA EN ZOR SEY NEDI? CEVEP BEKLIYOM:))
Herhangi bir köşe işte Icon_minitime1Ptsi Ara. 22, 2008 6:55 am tarafından SeZeN

» TEbrikler canlar
Herhangi bir köşe işte Icon_minitime1C.tesi Ara. 06, 2008 6:04 am tarafından Admin

» Kadinlar ne ister
Herhangi bir köşe işte Icon_minitime1Ptsi Kas. 10, 2008 9:06 am tarafından elisa

» [color=cyan]Kadınların Erkeklerden 100 farkı:)))[/color]
Herhangi bir köşe işte Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 2:01 am tarafından elisa

» Erkekler ne ister?
Herhangi bir köşe işte Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:56 am tarafından elisa

» SENDEMI UNUTTUN BENI BEY ??????
Herhangi bir köşe işte Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:18 am tarafından elisa

» Hiç Ailenden Ayrı Kalmamışken Uzaklara Gitmişsin ve o Evin Asi Kızı ,Sinmiş Kocaman Bir Evin Küçücük Odasına ...
Herhangi bir köşe işte Icon_minitime1Perş. Ekim 30, 2008 8:55 am tarafından *mine

» BALIK BURCU
Herhangi bir köşe işte Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:38 am tarafından Misafir

» Genç kızlık dönemime ait hiç birşey hatırlamıyorum.Çocukluk ve evlenmem...O Aradaki dönem kayboldu...
Herhangi bir köşe işte Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:11 am tarafından Misafir

KÖSE YAZARLARIMIZ
KÖSE YAZARLARIMIZ

Herhangi bir köşe işte

+2
GIZEM
SeZeN
6 posters

Herhangi bir köşe işte Empty Herhangi bir köşe işte

Mesaj tarafından SeZeN Ptsi Ağus. 25, 2008 4:44 am

Çok düşündüm ne olsun ilk yazımızın konusu diye..sonra özlemek paylaşmak geldi aklıma ve anılar,

Özlemekle başlıyordu yaşamak ve özlemek hayat oluyordu…

Hayat oluyordu özlemek ve akıyordu yelkovanla akrebin ucunda, sonra anı oluyor akılda kalan.Hepimizin özlemleri, anıları var çocukluğumuzdan, gençliğimizden ( yaşlıyız ya )
Bazen yün çopralar oluyor hatırlatan, bazen okey akşamlarının sonunda gelen dumanı üstünde hacı oğlu lahmacun, bazen kocaman bir şehir, bazen uzak bir şehre yolladığın yarı canlarım dediklerin..ama hep akılda kalan yada hep özlenen birileri bir şeyler var ..
Hayatın temeli zaten gitmek ve gelmek. Giderken birilerini, bir yerleri, bir çalışma masası tahtadan üzerinde anılarını hüzünleri sakladığın sırdasın bir masa bırakırsın , bir armut ağacı kapının sağ tarafında ...bırakırsın ve gidersin sonra gitmekle başlayan özlem uzun otobüs yolculuklarıyla hasret gidermeye baslar ama öğrenirsin her bıraktığın yeri özlemediğini.. Zamana yenilir tahta masa yerine yeni modern bir masa gelir –ki o asla senin sırdasın olamaz.
Her geliş gidişte değişenler acıtır canini…özlem bitiyor diyerek bindiğin otobüsün camına yaslayıp kurduğun hayaller gerçeklerle çarpısınca irkilir acarsın gözlerini…gitme vakti gelir yine bir otobüstür seni özlediklerinden koparan sana kalan onlarlı günlerden özenle saklayacağın gülümseten anıların olur…bir gidiş yolunda gözünde iki damla yas arkanda özleyeceğin zamana uyan değişen anılarında ki gibi kalmayan bir yer bırakırsın ..inancın biter değişmeyecek dediklerin değişir , gitmeyecek dediklerin gider hatta armut ağacı bile kurumuştur artık.
Sonra bir gün seni de bırakıp uzaklara gidenler olur bu sefer giden değil geride kalan bekleyen olacaksındır – ki anlarsın bu gitmekten daha zordur..hepimizin annesi demiştir eminim anne olunca büyünce anlarsın beni diye  simdi annem gibiyim sanırım bende diyorum büyünce anne olunca anlarsınız beni ben bıraktıklarımı bıraktığım gibi bulamadım ..hayat giderken de gelirken de fazlasını aldı benden öğrendiklerim, öğreneceklerim hayatim olacak ve bende büyüyeceğim ..
SeZeN
SeZeN
ADMiN
ADMiN

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

http://www.aysesaziye.tr.gg

Herhangi bir köşe işte Empty Geri: Herhangi bir köşe işte

Mesaj tarafından GIZEM Ptsi Ağus. 25, 2008 5:19 am

BEBEGİMM HARİKA OLMUŞ. OKURKEN KENDİMİ BULDUM BU KADAR GÜZEL ANLATİLİR GİTMELER VE GELENLER OLSUN BİZ GİTMELEREDE GELMELEREDE ALİŞTİK ARTİK ZAMANLA CAN YAKMİYOR. lol!
GIZEM
GIZEM
STAR DJ
STAR DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından Admin Ptsi Ağus. 25, 2008 5:36 am

Sanem bi gün dediki:yaw Ayse toplasan seni ne kadar daha görebilecegimki???10,20,30,40...ürkütücü degilmi?O günden beri düsünüyorum,ayri kalmak zorunlulugunu...sonrada teselli ediorum kendi kendimi,allah baska ayriliklar vermesin diye...
Admin
Admin
AYSE
AYSE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

https://karadenizfm.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından *mine Ptsi Ağus. 25, 2008 5:42 am

GİTMELER VE GELMELER DEGİL DE .. HER GİDİŞ GELİŞTE DEĞİŞENLER ASLINDA ACITAN ....SANIRIM ABLACIM AMA Bİ GÜN, Bİ GÜN DEĞİŞLERDE ACITMAYACAK VE O ZAMAN ............... SAGOLUN GÜZEL YORUMLAR İÇİN BİŞEY BULDU İSENİZ KENDİNİZDEN NE MUTLU BANA
*mine
*mine
RADYO DJ
RADYO DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından .Axi. Ptsi Ağus. 25, 2008 5:52 am

vay be cok begendim bu yazini,
sen bu isi gittikce ilerletiyosun basimiza köse yazari cikmada Smile
yakinda bi gazete de görürüz snei bu gidisle. Razz

.Axi.
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından *mine Ptsi Ağus. 25, 2008 6:23 am

wayyy sizden böle övgüler almak efem ne büyük saadet ... şaşurdum Razz ay bak şaşkınlıktan unuttum sagol canim arkadasim
*mine
*mine
RADYO DJ
RADYO DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından Misafir Salı Ağus. 26, 2008 4:05 am

şeker!!!

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından *mine Çarş. Ağus. 27, 2008 1:55 am

sagol asaga caminin imammı Laughing
*mine
*mine
RADYO DJ
RADYO DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından diplomali_amele C.tesi Ağus. 30, 2008 3:20 am

gitmeler acıtsada gelmelero acıyı ne kadar hafıfletır acaba ıste ben bunu bulamdım yokdan gelip sonra vardan kaybolmak mı daha acıyo yoksa hem bırakılann hende bırakan ıcın cevabını bılen varmı aranızda
diplomali_amele
diplomali_amele
ÜYE
ÜYE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

http://www.zekirdek.com

Mesaj tarafından *mine Ptsi Eyl. 01, 2008 5:07 am

eğer ki geldigin ve gittiğin zaman arasında gecen seyler dogruysa geliş ve gidiş zamanında doğru ise hiç biri acıtmaz.. ama zamanın doğruluğuna yürekten inanıyorsan acıda duymazsın ..
*mine
*mine
RADYO DJ
RADYO DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

- Similar topics