KARA~DENiZ~FM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» HAYATTA EN ZOR SEY NEDI? CEVEP BEKLIYOM:))
Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Icon_minitime1Ptsi Ara. 22, 2008 6:55 am tarafından SeZeN

» TEbrikler canlar
Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Icon_minitime1C.tesi Ara. 06, 2008 6:04 am tarafından Admin

» Kadinlar ne ister
Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Icon_minitime1Ptsi Kas. 10, 2008 9:06 am tarafından elisa

» [color=cyan]Kadınların Erkeklerden 100 farkı:)))[/color]
Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 2:01 am tarafından elisa

» Erkekler ne ister?
Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:56 am tarafından elisa

» SENDEMI UNUTTUN BENI BEY ??????
Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:18 am tarafından elisa

» Hiç Ailenden Ayrı Kalmamışken Uzaklara Gitmişsin ve o Evin Asi Kızı ,Sinmiş Kocaman Bir Evin Küçücük Odasına ...
Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Icon_minitime1Perş. Ekim 30, 2008 8:55 am tarafından *mine

» BALIK BURCU
Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:38 am tarafından Misafir

» Genç kızlık dönemime ait hiç birşey hatırlamıyorum.Çocukluk ve evlenmem...O Aradaki dönem kayboldu...
Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:11 am tarafından Misafir

KÖSE YAZARLARIMIZ
KÖSE YAZARLARIMIZ

Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı?

+3
.Axi.
*mine
SeZeN
7 posters

Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Empty Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı?

Mesaj tarafından SeZeN Perş. Ağus. 14, 2008 6:37 am

Ordan ,burdan birazda şurdan şöyyyleee bir kadın kadına laflayalım dedik

Sezen
Kaç yaşında Almanyaya gittiniz?
Yasemin
27
Sezen
Peki neden?
Yasemin
Koca buldum ondan.Yoksa evde turşumu kuracaklardı.
Sezen
Yaşadıklarınızı göz önünde bulundurursak Türkiye de turşu olmak mı Almaya da yaşamak mı?
Yasemin
Şu anki halimi tercih ederdim.
Sezen
Farklı bir ülkede olmanın getirileri daha fazla olmuş o halde,öyle mi?
Yasemin
Evet benim açımdan fazla oldu.Türkiye de yapmak isteyipte imkan bulamadığım çok şeyi burada elde ettim.Ve alabildiğim her şeyi almaya, öğrenmeye çalışıyorum, hiç bir firsatı kaçırmadan hemde..
Sezen
Bu yaşam felsefenizi Türkiyede de sürdüremez miydiniz?
Yasemin
Benim oldugum şehir de biraz zordu Sezen.Çevre, aile, eğitim ve iş imkanları açısından gerçekten imkanlar çok kısıtlıydı.Benim içimde ise her zaman bir öğrenme ve kendini geliştirme arzusu vardı.
Sezen
Standart Türk aile yapısı gelenekleriyle yetişen bir kadın olarak Almanya da kendi hayatınızı kurmak adına nasıl bedeller ödediniz?
Yasemin
color][color=yellow]Tabiki zorluklar cekiliyor, hala da devam ediyor.Ama burdaki fark devletin sana yapmak istediklerin dogrultusunda destek vermesi..Aslında genel olarak düşündüğümüzde, kadınlar çoğu zaman erkeklerden çok daha zor durumda kalabiliyor ve yardıma muhtaç olabiliyor. Bu durumda devletin kişileri zor durumda bırakmaması gerçekten takdir edilecek bir konu.İnsanların mağdur olmasına asla izin vermiyorlar.Aynı şeyleri Türkiyede de görebilseydik durumlar çok daha farklı olabilirdi.Yinede kötü bir şekilde yargılamak istemiyorum.İmkanı olsa bizim devletimizde aynı fırsatları vermek isterdi.
Sezen
O zaman konuya istinaden (madem Türkiye Almanya kıyaslaması yapılıyor)oradaki erkek kadın ilişkileriyle buradakinin genel bir karşılaştırmasını yapabilir misiniz?
Yasemin
Yaa milletin işlerine beni niye karıştırıyorsun şimdi?
Sezen
Devlet işlerine karışmayı biliyorsunuz ama?
Yasemin
Sende sorduğun soruya bak yaaa.Dedikodu yaptırıyorsun bana.Millete Fenerbahçe Galatasaray soruyorsun benim günahım ne?Bana da Beşiktaşı sor,mesela en yakışıklı oyuncuları biliyorum.Neyse şöyle söyleyeyim,pek farklı değil.Küçük şehirler biraz daha tutucu gibi görünüyor ama Büyükşehirler çok daha rahat bu konuda tabii.
Sezen
Beni daha çok sizin özel hayatınız ilgilendiriyor.Ne durumdayız,aşk var mı aşk?
Yasemin
Şimdi şekerim şöyle bir durum var,buranın özeli yok mu yaa?
Sezen
Malesef...Hepimiz gayet şeffafız..
Yasemin
Eeee mirin kirin kem küm falan filan...Dur buzdolabina bir bakayim, ask var mi?
Sezen
Dondurulmuş aşklar mideyi bozuyormuş.Taze yok mu?
Yasemin
(Gülüyor)Bende bozulmasın diye buzluğa koymuştum.Aşk diye isimlendiremiyorum ama benim için kendim kadar önemli birisi var!
Sezen
Sizin için önemli olmak adına neler yaptı bu önemli kişi?
Yasemin
Benim için tahmin ettiklerimden çok daha fazlasını yaptı.Bir erkekten beklenebileceklerin çok çok üstünde ve beni şaşırtacak derecede hemde ...
Sezen
Aşk olduğu konusun da neden emin değilsiniz o halde?
Yasemin
Önce ondan emin olmam lazim .
Sezen
Aşk sizce garanti işi midir?
Yasemin
Hayir asla degil.Aşk konusunda kimse kendini sınırlandırmayı beceremez .Ama aşık olduğun zaman çok acı çekmen gerekir demişti bir arkadaş.Benim şu anda her şey yolunda gittiği için bunu henüz bilemiyorum.
Sezen

Arkadaşınızın mantığına göre aşık olduğumuzu anlamak için illaki acı mı çekmemiz gerekiyor?
Yasemin
Evet bana öyle söylemişti.Acı çekmezsen aşık değilsindir anlamında…
İkisi iç içeler demek istemişti.
Sezen
Sevgi ve aşk iki ayrı kavram oluyor o halde.Sizde böyle mi düşünüyorsunuz?
Yasemin
Evet kesinlikle
Sezen
Aşık olduğunuzdan emin değilsiniz peki seviyor musunuz?
Yasemin
Evet bundan eminim tabiki.color][color=#545454]
Sezen
Evlenmek için hangisi gerekli?
Yasemin
Hepsi,sevgi, ask, mantik..
Sezen
Birinden eminsiniz.Diğeri muallakta..Bu durumda aşk ve mantığı nasıl yanyana koyabiliyorsunuz?İnsan aşık olunca mantık tatile çıkmaz mıydı?
Yasemin
Öyleydi ama artık değil.Çünkü aşk evlilikleride çok kötü sonuçlar verebiliyor.Bu yüzden asiğim diye baliklama atlayamam.Acele etmeden düşünüp, zamanla her şeyi yoluna koymak gerekir diye düşünüyorum.O zaman evlilik daha saglikli olur
Sezen
Evliliğin kendisi yapı itibariyle ne kadar mantıklı?
Yasemin

bence %100 mantikli.Evlilik bir paylasimiyi kötü acı tatlı her şeyi yanında seninle paylaşan birinin olması kadar güzel bir şey olamaz.
Sezen
Bu modellerden elinizde var mı?
Yasemin
Piyasası tükenmiş sekerim.
Sezen
O kadar anlattınız anlattınız,piyasısı tükenmiş diyorsunuz şimdide.E nerden bulupta evleneceğiz?
Yasemin
Sen de böyle umutsuz bakarsan iyi artık.Sen yapma bari.Ben simdi seninle mi uğraşacağım birde,sen iyi araştır mutlaka çıkacaktır. Otur camda bekle aksama kadar,Birisi elbet seni farkeder.
Sezen
Siz öyle mi yaptınız?
Yasemin
Yok ben dere tepe aradim.Ama yok bir türlü bulamadım.En sonunda işte bir tane kıyıda köşede kalmış onu aldım.
Sezen

Size söyleyeceğim kelimeleri kendinizce birkaç cümlede ifade etmenizi istiyorum.
Sezen
Emre?
Yasemin
oooooooooooooooo ..İsmi yeter oğlumun,dünyanin birinci harikasi
Sezen
Aile?
Yasemin
Dostluk,paylaşım,yuva…
Sezen
Para?
Yasemin
Bugün var yarin yok, kağıt parçası,metalleri de var tabi
Sezen
Güven?
Yasemin
Toplum olarak yitirmekte olduğumuz ama çok ihtiyaç duyduğumuz bir değer
Sezen
Romantizm?
Yasemin
oda süper,bayılırımmm.
Sezen
Sizin romantizm kareniz nasıl?
Yasemin
Çok geniş çerçeveli şekerim,acayip üretkenimdir bu konuda.
Sezen
Son olarak bu sene kim şampiyon olur
Yasemin
benim sampiyonum her zaman ORDUSPORRR

En son SeZeN tarafından Perş. Ağus. 14, 2008 12:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
SeZeN
SeZeN
ADMiN
ADMiN

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

http://www.aysesaziye.tr.gg

Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Empty Geri: Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı?

Mesaj tarafından *mine Perş. Ağus. 14, 2008 7:49 am

Wlla ne denir bu kadar geniş bir röpörtajj tebrik ediyorum ...yapana kadar göbeği çatlayan arkadaşlara da Very Happy
*mine
*mine
RADYO DJ
RADYO DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı? Empty Geri: Aşk mı,dur bakayım buzdolabında kalmıs mı?

Mesaj tarafından Misafir Perş. Ağus. 14, 2008 8:44 am

öhööm öhööömm bu soruları hatırlıyorum bi yerden:)

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından SeZeN Perş. Ağus. 14, 2008 10:35 am

temammmm ikinizede teşekkür ediyorum yardımlarınız için.Kadirim yakıyorsun ortalığı özel üye olmuşsun çok fiyakalı valla Wink
SeZeN
SeZeN
ADMiN
ADMiN

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından .Axi. Perş. Ağus. 14, 2008 3:07 pm

efferim yasemin!!
zor sorulara güzel cevaplar!!
ama cok zor sorular soruyo bence ropotajdan önce sorulari bi okumak lazim:))

ayrica sen besiktaslimiydin gicik bide koyu cim bomluyum die kandirdin beni Sad(

.Axi.
ÖZEL ÜYE
ÖZEL ÜYE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından SeZeN Cuma Ağus. 15, 2008 12:00 am

Razz çok pis soru sorarım korkun bendennnnn!Daha üstüne gidip konuşturmasınıda bilirdim deeee neyseeeeeeeeee...Benim için yeterince açık oldu röportaj Rolling Eyes
SeZeN
SeZeN
ADMiN
ADMiN

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından Yasmin Ptsi Ağus. 18, 2008 9:47 am

isiniz gücünüz yok mu sizin, haden bakim... kizlar dantelleri aslinlar elllerine örmeye baslasin, baylarda cesme basindaki kizlara laf atmaayya gitsin..........

Yasmin
ÜYE
ÜYE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından Yasmin Ptsi Ağus. 18, 2008 9:50 am

hem axi, ben besiktasliyim demedimki , besiktasin yakisikli futbolcularini bilirim dedim, ay yakisikli futbolcu hangi takimda olsa bilinir ayol

Yasmin
ÜYE
ÜYE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından GIZEM Paz Ağus. 24, 2008 1:40 pm

kızlar bayildim röportajinada durun yawwww sizi kim veriyor bakalim öyle kolay deyil. aşkin mantigi olmaz mantik varsa o aşk olmaz sevgi olurr.İNŞALLAH SİZDE O GÜZEL SEVGİYİ BULURSUNUZ. Very Happy
GIZEM
GIZEM
STAR DJ
STAR DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından diplomali_amele C.tesi Ağus. 30, 2008 2:48 am

Hayir asla degil.Aşk konusunda kimse kendini sınırlandırmayı beceremez .Ama aşık olduğun zaman çok acı çekmen gerekir demişti bir arkadaş.

işte en kötü tarafı ister buz dolabı ister tezgah ustunde tutun biyerde acıtyo hemde cok acıtıyo sonu bu işin
diplomali_amele
diplomali_amele
ÜYE
ÜYE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

http://www.zekirdek.com

Mesaj tarafından ...SANEM... C.tesi Eyl. 20, 2008 8:51 am

kızım ya senin röportajları okuyunca sıra bana gelecek diyede korkuyorum valla ya Very Happy yasemin sevdiğinle oğlunla hep mutlu olursun insallah
...SANEM...
...SANEM...
STAR DJ
STAR DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI: