KARA~DENiZ~FM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
En son konular
» HAYATTA EN ZOR SEY NEDI? CEVEP BEKLIYOM:))
Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Icon_minitime1Ptsi Ara. 22, 2008 6:55 am tarafından SeZeN

» TEbrikler canlar
Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Icon_minitime1C.tesi Ara. 06, 2008 6:04 am tarafından Admin

» Kadinlar ne ister
Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Icon_minitime1Ptsi Kas. 10, 2008 9:06 am tarafından elisa

» [color=cyan]Kadınların Erkeklerden 100 farkı:)))[/color]
Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 2:01 am tarafından elisa

» Erkekler ne ister?
Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:56 am tarafından elisa

» SENDEMI UNUTTUN BENI BEY ??????
Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Icon_minitime1Paz Kas. 09, 2008 1:18 am tarafından elisa

» Hiç Ailenden Ayrı Kalmamışken Uzaklara Gitmişsin ve o Evin Asi Kızı ,Sinmiş Kocaman Bir Evin Küçücük Odasına ...
Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Icon_minitime1Perş. Ekim 30, 2008 8:55 am tarafından *mine

» BALIK BURCU
Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:38 am tarafından Misafir

» Genç kızlık dönemime ait hiç birşey hatırlamıyorum.Çocukluk ve evlenmem...O Aradaki dönem kayboldu...
Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Icon_minitime1Çarş. Ekim 29, 2008 1:11 am tarafından Misafir

KÖSE YAZARLARIMIZ
KÖSE YAZARLARIMIZ

Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı?

5 posters

Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Empty Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı?

Mesaj tarafından SeZeN Ptsi Ağus. 11, 2008 9:21 am

Her kalbi kırılmış kadın gibi oda bir feminist.İşin kötü tarafıyanyana çalışıyor olmamız...Erkeklere karşı tiksinmeye yakın
bir hissiyat içinde olmama sebep olan iyi kalpli insan!Elbet senide hakeden bir erkek çıkar!

Sezen
Memlekette adam mı kalmadı yahu!
İhsaniye
Kalmadı vallahi
Sezen
Düzgün erkek yok,düzgün olanlar da ya gay yada evli diyenlerden misiniz?
İhsaniye
Kesinlikle artık adam gibi adam kalmadı .Bakıyorsun aa çok düzgün diyorsun gay çıkıyor,bir başkasına bakıyorsun o da evli olup zamparalığa çıkmış oluyor.
Sezen
Sizin zamanınızdan bu zamana erkeklerde ne değişti?
İhsaniye
Ah be Sezenim nasıl anlatayım!Bizim zamanımızda erkekler daha dürüst,daha efendi,daha terbiyeliydi.Biz Cüneyt Arkın,Tarık Akan,Türkan Şoray ,Filiz Akın aşklarıyla büyüdük.Bu kadar çok yalan söylemezlerdi yada hemen - güzel kızmış yatağa atayım- diye düşünmezlerdi.Daha saf bakarlardı,içleri daha temizdi.Korkarlardı bir kıza zarar vermekten.Yada sevmedikleri kızla beraber olmazlardı.
Sezen
Daha mı egoistler yani?

İhsaniye
Evet evet kesinlikle öyleler.
Sezen
Tek gecelik ilişkiler için ne düşünüyorsunuz?
İhsaniye
Günümüzde çok normal gibi görünüyor ama bence yanlış.Birisiyle sadece fiziki ihtiyaçlarını tatmin etmek adına duygusuzca sevişmek insani bir şey olamaz.Eğer bunu yaparsak ve alışkanlık haline getirirsek hayvanlardan ne farkımız kalır?
Sezen
Nasıl erkeklerden uzak durmak gerekiyor?
İhsaniye
Ah bir bilsem!Ama yinede çok kibar,nazik anlayışlı erkeklere galiba şüpheyle bakmak gerekiyor.Bana güven vermiyorlar.

Sezen
Bütün erkeklerin korkak olduğunu düşünüyor musunuz?
İhsaniye:
Hayır tabi ki.Bu zaman da türüne az da olsa rastlanan dürüst,mert erkeklerde var ama sayıları gittikçe azalıyor,koruma altına almak gerek
Sezen
Erkekler artık neden evlilikten korkuyor?
İhsaniye
Neden tek kadın olsun diye düşünüyorlar herhalde.Ayrıca bu zamanda evlilik o kadar kolay değil,senin beyaz eşya fiyatlarından haberin var mı ?
Sezen
Her kadının bir beyaz atlı prensi var mıdır?
İhsaniye
Kesinlikle vardır.Kadınını bir Herkül edasıyla bütün her şeyin ortasından söküp alabilecek aslan gibi bir erkek…Ama bazen hayal gibi geliyor insana.Zaman o kadar değişti ki.Bir dedem vardı böyle,oda rahmetli oldu..
Sezen
Mükemmel erkek nedir?Neleri karıştırırsan mükemmel erkek olur?
İhsaniye
Mükemmel erkek diye bir şey yoktur.Az aldatan erkek vardır.
Sezen
Erkeklerin yapısı tek eşliliğe müsait değil mi yani?
İhsaniye
Sezenciğim tabi ki değil .Ben bu yaşa geldim tek eşli erkek görmedim.Onların doğasında olan bir açlık var.Kadın çirkin yada güzel olsun fark etmez,erkek aldatır… Bak Hülya Avşar Kaya Çilingiroğlu
Sezen
Erkeklerede bu tavizi veren kadınlar değil mi?
İhsaniye
Tabi bizim kültürümüzde olan bir şey maalesef.Biz yetiştirilirken bize aşılanan şey erkek herşeyi yapar.Kadın sessiz kalır, yuvasını kurtarmak zorundadır .Kadın cefa çeker erkek sefa sürer.
Sezen
Artık herşeyin erkekler için kolay elde edilebilir olmasıyla da alakası olabilir mi?
İhsaniye
Aslında mantıklı bakıldığı zaman çok daha zor.Zamparalık yapmak için emek harcanması,para harcanması,ilgi gösterilmesi,ağzın iyi laf yapması gerekir.Salaklar evdekine bunun çeyreğini
verseler daha mutlu olacaklarının farkında değiller.Ama o zamanda kahvede hava atamazlar
değil mi (gülüyor)

Sezen
Çok mu kazık yediniz erkeklerden?
İhsaniye
Bir erkekten yedim ama on erkeğin atacağı kazığı attı sağolsun.
Hala erkek diyorum ama neyse…
Sezen
Bu zaman zaman göreceli olabiliyor.Oda sizden kazık yediğini düşünüyor olabilir mi?
İhsaniye
Olamaz .O kadar da ayı değildir herhalde.
Sezen
Hangi tip erkeklere asla tahammül edemezsiniz?
İhsaniye
Şişman ,pis, sakız çigneyen ,çok konuşan ,gereklı gereksiz yere konuşan ama sakın çok önemlı hiç tahamul edemem
Sezen
Peki nasıl bir erkek ayaklarınızı yerden keser?
İhsaniye
Öyle bir erkek çıkmadı karşıma be Sezenim.Ben biraz akılcı bir kadınım galiba.
Duygularımla değil mantığımla hareket ediyorum.Ama yine beni de heyecanlandıracak
erkekler var.Çılgın olmalı biraz mesela,aynı zamanda da beyefendi olmalı tabi ki.
Ani kararlar alabilmeli.Ben şunu demek istiyorum ‘aaa bunu ben düşünemedim’
Benden bir adım önde olmalı yani.İşte o zaman var ya…
Sezen
O zaman...Aşk için neleri göze alabilirsiniz bu durumda?
İhsaniye
Göze almak mı,gözünü çıkarırım ben.Şaka bir yana bir gün bavulumu alıp onunla dünya turuna
çıkabilirim,her şeyi ve herkesi ardımda bırakarak…
Sezen
Evliliğe nasıl bakıyorsunuz,herkes evlenmeli midir?
İhsaniye
Hayır ama en azından beraber yaşamalı.
Gizli gizli buluşmak yerine aynı evde yaşayıp bir şeyler görülmeli. Eğer iki insan birbirine katlanabiliyorlarsa evlenmeliler tabiki.Ben evlenmek isterim bir sürü çocuğum olsun diye(gülüyor)
Sezen
Genç ve güzel bir kadın olarak üzerinizde evlenmeniz için bir baskı kuruluyor mu?
İhsaniye
Ailem kuruyor tabi Büyüklerin bir sözü vardır ağaç dalsız insanlar yalnız olmaz.
Sezen
Ve son olarak...
İhsaniye
Savaşma Seviş!
SeZeN
SeZeN
ADMiN
ADMiN

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

http://www.aysesaziye.tr.gg

Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Empty Geri: Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı?

Mesaj tarafından Misafir Ptsi Ağus. 11, 2008 2:13 pm

Reportaji büyük bir zevkle okudum cok güzel,olmus herkez hayatinda yanlis kisilerle tanisiyor bende öyle diyorum elbet bir yerde beyaz atli prens var gönlüne göre olan, tüm erkekler öyle degil bence, bende senin dediklerin aksine diyorum dürüst ve dogrucuda olmakda ise yaramiyor inan bana..bende kendimce dedim keske aldatsaydim belki böyle olmazdi diye:(

Misafir
Misafir

Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı? Empty Geri: Bu Zamanda Evlilik o Kadar Kolay Değil, Senin Beyaz Eşya Fiyatlarından Haberin Var Mı?

Mesaj tarafından ...SANEM... Ptsi Ağus. 11, 2008 3:32 pm

ihsaniyeceğim çok beğendim röportajınızı.Sezeni hakikaten erkeklerden soğuttuğun doğru.Feminist olacak kızım yakında Very Happy
...SANEM...
...SANEM...
STAR DJ
STAR DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından Misafir Salı Ağus. 12, 2008 2:56 am

yahu kadınların erkeklere kalbi kırılıyo. erkeklerin de kadınlara kalbi kırılıyo. sonra bi karşılıklı tiksinmeler felan. nedir bu ya, olmaz ki ama:)

Misafir
Misafir

Mesaj tarafından Admin Salı Ağus. 12, 2008 9:38 am

walla süppppperrrr Laughing simdiki nesil bi baska...ben bu mantigi kendime uyarlayana vede oturtana kadar aradan 40 sene gecti Very Happy... Hayata dair arzu etmis oldugun ne warsa insallah hepsi gerceklesir canim benim....AYSE
Admin
Admin
AYSE
AYSE

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

https://karadenizfm.yetkin-forum.com

Mesaj tarafından *mine Çarş. Ağus. 20, 2008 1:13 am

ihsaniye haikakten cvplar harikaa.. Tebrik ediyorum çok akıcı ve akılcı bir röpörtaj ve o öğretici olmuş eee öğrenmenin yaşı yok dimi Smile
*mine
*mine
RADYO DJ
RADYO DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

Mesaj tarafından GIZEM Paz Ağus. 24, 2008 1:23 pm

tebriktebrikler harika bir röportaj konu harika cevaplar süper bu zamanda her şey o kadar zorki sevmekte sevilmekte zorr.
GIZEM
GIZEM
STAR DJ
STAR DJ

Kişi sayfası
KÖSE YAZILARI:

- Similar topics